Tréninky

PŘÍPRAVKA
čtvrtek  15:00 – 16:30
Štefek Václav
tel. 732 148 558
stefek.vaclav@seznam.cz

 

MLADŠÍ ŽÁCI
úterý  15:00 – 16:30
Kabát Horymír
tel. 603 857 058
horymir.kabat@seznam.cz
Monika Boráková
tel. 736 150 046

 

STARŠÍ ŽÁCI
úterý 16:30 – 18:00
Kabát Horymír
tel. 603 857 058
horymir.kabat@seznam.cz
Monika Boráková
tel. 736 150 046

 

MUŽI
čtvrtek  16:30 – 18:00
Martin Borák
tel.605 431 559
Petr Chocholatý
tel: 731 878 280

 

VETERÁNI
neděle  14:30 – 16:00
Kabát Horymír
tel. 603 857 058
horymir.kabat@seznam.cz

 

 

2010 – 2011

Menší ohlednutí a shrnutí florbalové sezóny 2010/2011.

Zahájením je vždy tradiční vánoční turnaj pro všechny děti ze ZŠ Kozlovice. Sobotní den jsi přišlo zahrát celkem 45chlapců a 3dívky.
Poděkování patří našim florbalovým veteránům za přípravu tohoto dění. Společně s obcí Kozlovice se pořádal Florbal Cup SMOPO 2010.
Turnaj se pořádal ve dvou kategoriích mladší a starší. Pozvání přijaly obce „Hukvaldy, Stará Ves a Fryčovice.“ Mladší florbalisté soupeřili pouze se základní školou s Hukvald. Starší žáci měli soupeřů trochu více. Obě tyto kategorie potvrdili svá první místa bez konkurence. Poděkování patří obci Kozlovice, veteránům,mužům a p.Janotkovi.

Na podzim 2010 se konalo 3denní soustředění mladší kategorie a přípravky na Hukvaldech kde 22 hráčů se jelo zrekreovat a užít jsi florbalový víkend. Poděkování patří manželům Kabátovým a sl.H.Juchelkové.

Od ledna 2011 pod vedením p.Kabátové se rozjela oficiálně samostatně nejmladší kategorie „přípravka“, která nyní má v evidenci 13chlapců a 2dívky. Menší florbalisty ještě čeká mnoho práce, ale díky jejich šikovnosti je na podzim zkusíme přihlásit na soutěž v Podbeskydské lize, aby
změřili své síly a předvedli své zkušenosti, co se naučili.

Další kategorie „mladší žáci“ měla tuto sezónu za nejúspěšnější ze všech. Pod vedením p.Kabáta dosáhlo 21chlapců největších úspěchů v Podbeskydské lize. Chlapci zde získali tři zlaté poháry za první místa a to v celkovém pořadí družstev, vyhlášení nejlepšího střelce a nejlepšího brankáře. Zúčastnili se také Orion Cup 2010 ve dvou kategoriích mladší 6. -7. třída a starší 8. -9. třída. V okrskovém kole starší žáci obsadili krásné 3. místo, bohužel dále již nepostoupili. Mladší kategorie v okrskovém kole skončila na 1. místě a své prvenství také dokázali v okresním kole. V krajském kole z 2. místa se posunuli do kvalifikace, kde již reprezentovali moravskoslezský kraj. Jejich soupeři byli ze zlínského a olomouckého kraje.

Do celostátního kola postoupil jen jeden kraj a nám z pozice 2. místa se tím hra ukončila. Tento úspěch byl opravdu snad největší pro tuto kategorii, že dokázali se až tak daleko probojovat a reprezentovat naší obec a klub. Poděkování patří ZŠ Kozlovice, obci Kozlovice a p.Kabátovi.

V příštím roce čeká tuto kategorii menší rozdělování do dvou skupin na starší a mladší podle ročníků, ale chlapci jsou již nyní připraveni opět bojovat. I kategorie „mužů“ se nemá za co stydět a reprezentuje náš klub na dobré úrovni. Poprvé se přihlásili naši muži do České florbalové unie
a obsadili hned krásné bronzové místo.

Účastnili se rovněž v Podbeskydské lize, zde získali 6. místo.Byli pozváni na soutěž „Memoriál L.Mališe Palkovice“ kde se probojovali až do čtvrtfinále.Poděkování patří M. Janákovi za přípravu v této kategorii.

Společně s veterány zkusili uspořádat první velikonoční turnaj o beránka, který bychom chtěli udržet jako tradici. Naše kategorie mužů byla velmi početná a do turnaje se přihlásili společně z pomocí veteránů do dvou družstev a obsadili krásné 2. místo a 4. místo.
Poslední kategorií tvoří „veteráni“ kde 14 členů se schází tradičně v neděli sice bez soutěží, ale s úspěchem, že stále dokážou hrát na výborné úrovni. Své síly si změřili v přátelském předvánočním turnaji s muži a výhrou to potvrdili. Věříme, že tento optimismus a elán pro hru jim vydrží i příští rok. Této kategorii patří největší poděkování za spolupráci veškerých akcí, co klub pořádá. Všechny kategorie čeká samozřejmě zakončení sezóny v podobě grilování a opékání – zatím sice ještě nevíme čeho, ale brzo se to všichni dovědí? Vy co máte chuť všechno toto s námi sdílet a prožívat skvělé zážitky.
můžete příští rok si najít svou danou kategorii a připojit se k nám.
Náš klub bude rád za každého nového člena.
Všem našim členům přejeme krásné prožití letních dnů, vychutnání
jsi prázdnin a v září opět nástup v tělocvičně v plném obsazení.
Doufáme, že během prázdnin florbalové hole neodhodíte a
využijete multifunkční hřiště k hraní.
Tak si to užijte, přeje předseda a sekretářka

Přípravka

Starší

fbc-2013-pripravka

IMGP6493

IMGP6552