neděle  14:30 – 16:00

PFL MLADŠÍ KATEGORIE 2.KOLO

V sobotu 14.12.2013 se uskutečnil další  turnaj mladších žáku:

FbC Kozlovice :  Frýdlant ,,A“                         2 : 4

Tento zápas byl do konce prvního poločasu velice vyrovnaný o tom i svědčilo skóre 1:1. V druhém poločasu jsme zkusili vystřídat brankáře, který jak se ukázalo neměl zrovna svůj den a po několika minutách obdržel tři góly, proto byl opět střídán. Hráči zbytek hry bojovali ,ale už se nám jen podařilo upravit prohru.

FbC Kozlovice :  Frýdlant ,,B“                        10 : 3

Celý tento duel jsme měli pod naší kontrolou . Byli jsme rychlejší a bezpochyby i techničtější tým, soupeř dokázal jen třikrát skórovat, bohužel vždy po naších hrubkách, které snad pramenily s podceňování soupeře.

FbC Kozlovice : Žabeň                                      3 : 2

Velice emotivní zápas plný hráčských soubojů, které se neobešly bez zranění. Soupeř sázel na svého nejlepšího hráče, kterého jsme dokázali pokrýt. Zápas byl až do konce velice těžký, ale kluci dokázali svou bojovností těsné vítězství uhájit.

Za tým FbC Kozlovice nastoupili: Radovan Tabach /C/, Adam Korček, Ondřej Chýlek, Matěj Navrátil, Jirka Polášek, Tomáš Kubečka, Matěj a Jakub Lepíkovi, Tomáš Blažek, Martin Balla gólmani : Jakub Žáček a Samuel Žárský

autor : Horymír Kabát