neděle  14:30 – 16:00

PFL MLADŠÍ KATEGORIE 1.KOLO

V sobotu 30.11.2013 odstartovala Podbeskydská florbalová liga „mladších žáků“

Kozlovice – Frenštát „A“            4 : 5

V prvním duelu nás čekal nelehký soupeř Frenštát „A“. S tímto rivalem, náš mladý tým dokázal hrát vyrovnanou hru. Větší polovinu tohoto zápasu jsme udržovali jednogólový náskok až do stavu 4:3, pak bohužel náš soupeř přesnými střelami pár minut do konce obrátil skóre ve svůj prospěch.

Kozlovice – Poruba                     1 : 10

Náš druhý soupeř Poruba (škorpioni) patří k jasným favoritům této ligy. Náš sok nás převyšoval jak fyzicky tak i ročníkově, což nám potvrdil i na hřišti. Po několika minutách hry nám bylo jasné, že dnes na tohoto soupeře s tak velkou základnou nemáme. Bojovat „jen o lepší skóre“ by nás mohlo stát hodně síly a tu jsme potřebovali na třetí zápas, proto jsme toto utkaní dohráli poněkud v klidnějším tempu.

Kozlovice – Frenštát „B“            4 :  1

Třetí a náš poslední zápas s týmem Frenštát „B“ byl z počátku trochu nervózní, ale pouze do prvního gólu – pak se začal náš herní projev zlepšovat. V druhé polovině hry jsme soupeře začali přehrávat a vytvořili jsme si mnoho gólových příležitostí, kterým ale mnohdy chyběla přesná koncovka. V druhém poločase jsme měli hru pod kontrolou a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.

Za FbC Kozlovice nastoupili : Radovan Tabach/C/, Adam Korček, Tomáš Blažek, Matěj Navrátil, Ondřej Chýlek, Tomáš Kubečka, Matěj a Jakub Lepíkovi Golmani : Jakub Žáček a Samuel Žárský